EZVIZ C3X – ENIM MÜÜDUD KAAMERA

Meie enim müüdud kaamera seisuga juuli 2021 on EZVIZ C3X. Miks inimesed seda kaamerat armastavad, vaatame kohe järgi.

Antud kaamera eeliseks on see, et tal on 2 eraldiseisvat objektiivi mis kombineeritakse kaameras üheks, see aga annab eelise konkurentide ees öösel, kus C3X suudab pakkuda hämmastavat pildikvaliteeti ka öösel. Meil Eestis on pimedat aega rohkem kui seda on valget. Tänu sellele on antud kaamera Eesti tingimustesse super valik.

Antud kaamera toetab 256GB Mälukaarti (varsti leiad need ka meie tootevalikust kui sa seda veel leidnud ei ole). See on piisav, et salvestada nädalaid liikumist oma koduhoovis. Kui on kartus, et keegi paneb kaameraga jooksu, siis on võimalus salvestada andmed ka pilve seda lihtsalt ja kiirelt ezviz pilveteenusega sidudes.

Kaameral on lisaks liikumistuvastusele sisse ehitatud ka inimese ja auto kuju tuvastus, see tähendab seda, et iga puulehe liikumine ei pane kaamera alarmi tööle, mis oleks veidi ebamugav kui sulle tulevad igast liikumisest telefoni teavitused.

Öösel on võimalik valida kaamerale 3 erinevat režiimi mustvalge režiim, värviline režiim kus pannakse põlema ka LED tulukene ja “smart” režiim, kus pannakse valge LED tuli siis põlema kui toimub liikumine.

2poolne audio – See tähendab seda, et kaamerale on sisse ehitatud nii kõlar kui ka mikrofon. Kaamerat on võimalik panna valve alla, ehk kui kaamera tuvastab liikumise, siis hakkab tööle ka sireen. Kaamerat on võimalik panna rääkima vastavalt eelseadistatud heliklippidele.

Lisaks eelpoolnimetatud funktsioonidele on kaameral veel lisaks 8 kordne zoom, IP67 veekindlus, võimalus paigaldada nii wifi kui ka võrgukaabliga.

Kõik kliendid, kes meilt on antud ostnud on imestanud kaamera kvaliteedi üle ja soovitanud ka oma sõpradele. Kui sul veel antud kaamerat ei ole, siis selle saad soetada meie E-poest.