,

Valvekaamera RLC-830A nutikas 4K PT kaamera automaatse jälgimisega

Reolink

  • Autode jälgimine ja isiku/auto tuvastamine
  • 355º pööre ja 90º kallutus
  • Värviline öönägemine
  • 4K 8MP resolutsioon

162,00

Võrdle

Automaatne jälgimine
Nutika automaatse jälgimisfunktsiooni abil jälgib RLC-830A automaatselt liikuvat objekti, kuhu iganes see ka ei läheks, ning annab teile enne ja pärast sündmust rohkem üksikasju teada. Juhtides kaamerat käsitsi üles ja alla, vasakule ja paremale liikuma, saate jälgida ka teisi piirkondi ja laiendada vaatevälja.

Automaatne jälgimine Manuaalne pööre ja kallutamine

Täpne tuvastamine ja teavitused
RLC-830A võimaldab inimeste, sõidukite ja lemmikloomade* arukat tuvastamist. Kui liikumine on tuvastatud, saadab see teile kohe push-teavitused, hoides teid seega kõigest kursis. Ei mingit tellimust, tasu ega muret.

Inimese/auto tuvastamine

Ilma tellimuseta

Täpne hoiatus

Lemmikloomade tuvastamine (Beta)*
*Märkus: Praegu on lemmikloomade tuvastamine mõeldud koertele ja kassidele ning see on beetatestis.

Topelthoiatus,
Topelt turvalisus
Kui kaamera tuvastab kahtlase isiku või objekti, aktiveeritakse selle sireen ja kohtvalgustus, et hoiatada soovimatut isikut. Samuti saate sireeni ja kohtvalgustuse käsitsi sisse/välja lülitada.

Liikumise kohtvalgustus

Sisseehitatud sireen

Kahepoolne kõne
Reaalajas
Sisseehitatud mikrofoni ja kõlariga saate rääkida oma eakate vanemate, laste, lapsehoidjate, lemmikloomadega jne, kus iganes te olete. Samuti saate hoiatada sissetungijaid, kui olete kilomeetrite kaugusel.

Mikrofon

Kõlar

Järelevalve 4K-selgusega
Mida suurem on resolutsioon, seda parem on visuaalne kogemus. Hüvasti ähmased pildid ja videod ning avastage rohkem detaile, mida madala kvaliteediga videotes ei ole võimalik näha.

Erinevad režiimid teie erinevate vajaduste jaoks
RLC-830A pakub kolme öövaatlusrežiimi: Mustvalge režiim, värvirežiim ja nutirežiim. Kui Smart Mode on sisse lülitatud, lülitub kohtvalgustus automaatselt sisse, kui öösel tuvastatakse liikumine. Valige vastavalt oma vajadusele.

PoE – kiire, lihtsustatud ja odavam paigaldus
Tänu Power over Ethernet (PoE) tehnoloogiale suudab see välivalvekaamera edastada videoid ja saada toitu üheainsa võrgukaabli kaudu samaaegselt. Selle kaamera saate paigaldada kiiresti ja valutult.

Plug & Play

Usaldusväärne ühendus

Töötab koos Reolink IoT seadmetega
Ühendage RLC-830A Reolink IoT-seadmetega, nagu Reolink Floodlight PoE/WiFi, ja nautige tõhusamat ja arukamat eluviisi. Kui kaamera tuvastab liikumise, valgustab valgusfoor automaatselt valgust ja valgustab suuremaid detaile suuremates ruumides.

Aegluubis: Vaadake maailma teisest vaatenurgast
Pikaajalise dünaamilise protsessi, näiteks hoone ehitamise, õitsemise ja laste mängimise jäädvustamiseks on parim valik time-lapse video. Seda on lihtne kasutada ja lõbus jagada.

 

*See funktsioon ei ole saadaval, kui kaamera on ühendatud NVRiga.

Paindlikud salvestusvõimalused
RLC-830A toetab 24/7 pidevat, liikumistega seotud või plaanilist salvestamist. Seda saab salvestada micro SD-kaardile, Reolink NVR-i või FTP-serverisse. Valige endale meelepärane viis ja nautige kohandatud turvalisust.

Tootekood: RE63 Kategooriad: , Silt:
Kaal 1,2 kg
Mõõtmed 11 × 14,7 × 24,8 cm
Tootja

Reolink

Garantii

Ilmastikukindel

,

Maksimaalne eraldusvõime

Kaugühendus telefoni teel

Objektiiv

4 mm

öine nägemine kuni

POE

Resolutsioon

8MP

Smart funktsioonid

, ,

Kaamera tüüp

Pöördkaamera

Vaatenurk

Väljas kasutamine

Värv

Valge

Mikrofon

Jah

Kõlar

Jah

Mälukaardipesa

Jah, Toetab kuni 256GB MicroSD