,

Valvekaamera RLC-1224A 12MP UHD PoE kaamera värvilise öönägemisega

Reolink

  • 12MP Ultra HD
  • Isiku/liikme tuvastamine
  • Kahesuunaline heli
  • Toide üle Etherneti

151,00

Võrdle

Imeline visuaalne kogemus 12MP
F1.6 suure avausega objektiivi ja 12MP ultra kõrglahutusega RLC-1224A jäädvustab kõik selgelt ja näitab teile veatuid pilte ja videoid. Saate hõlpsasti vaadata raskesti nähtavaid detaile ja nautida silmade pidulikkust terava selgusega.

Täpne tuvastamine, esmaklassiline kaitse
Kaamera eristab intelligentselt inimesi, sõidukeid ja lemmikloomi teistest objektidest. Pakub usaldusväärset kaitset kogu aeg, saates teile hoiatusi tõeliste ohtude kohta.

Inimese/liikme tuvastamine
Täpne hoiatus
Ilma tellimuseta
Lemmikloomade tuvastamine

Öövaatlus koos ülikiire ja värviga
RLC-1224A on varustatud võimsa kohtvalgustiga, mis jääb öösel tööle, muutes öised stseenid sama eredaks kui päeval. Näete rohkem üksikasju täisvärvides, ilma et peaksite muretsema kehva valguse pärast.

Võimas kohtvalgustus

Värviline öine nägemine
Lihtne kaugside
Sisseehitatud mikrofoni ja kõlariga võimaldab RLC-1224A vabalt kuulata ja rääkida tagasi, keda kaamera reaalajas tabab. Kaugside pole kunagi varem olnud nii lihtne.

Mikrofon-kõlar

Märkus: See funktsioon on saadaval ainult Reolink App/Client´is, kui see on ühendatud Reolink NVR RLN8-410 või RLN16-410-ga.

Super Fun Time Lapse
RLC-1224A toetab time-lapse funktsiooni. Seda saate kasutada 3D-printimise jälgimiseks, kogu ehitusprotsessi vaatamiseks mõne minutiga või kaunite vaadete jäädvustamiseks päikesetõusust päikeseloojanguni. Lihtsalt jagage seda lõbu oma sõpradega.

 

* See funktsioon ei ole ühilduv, kui kaamera on ühendatud NVR-iga.

Paindlikud salvestusvõimalused
See nutikas IP-kaamera toetab 24/7 pidevat, liikumist käivitavat või plaanilist salvestamist. Kõik videod saab salvestada mikro SD-kaardile, Reolink NVR-i või FTP-serverisse. Valige endale meelepärane viis ja nautige kohandatud turvalisust.

Kiire PoE seadistamine
Tänu Power over Ethernet (PoE) tehnoloogiale saab see IP-kaamera edastada videoid ja laadida samaaegselt vaid ühe võrgukaabli kaudu . Saate selle kaamera kiiresti ja kenasti paigaldada.

Plug & Play

Usaldusväärne ühendus
Jääge tugevaks, vihma või päikese korral
RLC-1224A on varustatud vastupidava korpusega, mis peab vastu äikesetormidele, äärmisele külmale/kuumale või muudele karmidele ilmastikutingimustele. Võite sellele tugineda aastaringseks turvalisuseks.

IP66 sertifitseeritud ilmastikukindlus

Kaugjuurdepääs ja juhtimine
Reolink App & Client on suurepärased selleks, et saate kaamerat kiiresti konfigureerida ja selle suurepäraseid funktsioone täielikult ära kasutada.

Tootekood: RE59 Kategooriad: , Silt:
Kaal 0,515 kg
Mõõtmed 11,74 × 11,74 × 10,38 cm
Tootja

Reolink

Garantii

Ilmastikukindel

,

Kaugühendus telefoni teel

Maksimaalne eraldusvõime

Objektiiv

4 mm

öine nägemine kuni

POE

Resolutsioon

12MP

Smart funktsioonid

, , ,

Kaamera tüüp

IR Turret

Vaatenurk

Väljas kasutamine

Värv

Valge

Mikrofon

Jah

Kõlar

Jah

Mälukaardipesa

Jah, Toetab kuni 256GB MicroSD