EZVIZ pilveteenus – Mis see on ? Jäta kommentaar

Kui olete endale soetanud valvekaamera, siis enne kui te selle paigaldate, peate mõtlema ka sellele, et kuhu kaamera pilt saadetakse või salvestatakse. Valvekaamerast on vähe kasu kui sinna sisse ei panda ei mälukaarti, ei kasutata salvestit või siis pilve teenust.

Mis see EZVIZ pilveteenus siis õigesti on ? Lihtsalt öeldes on see arvuti, mis asub suurtes serverite pargis. Nimelt Selleks, et sa saaksid kaamerapilti vaadata kodust väljas on vaja kas igakuist lisateenust ehk siis fikseeritud IP aadressi või siis pilveteenust, mis on tasuta. Probleem on selles, et kui teil on kodus ruuter, siis igal ruuteril on oma IP aadress, ( nagu päris aadress) aga probleem on selles, et igakord kui te ruuterile teete restardi, siis see aadress muutub. Selle jaoks on teenuspakkujad mõelnud lahenduse, et maksad teatud summa kuus, siis nemad fikseerivad selle ära, et kui ruuterile teed restardi, siis teenuspakkuja poolt antakse ikka seesama IP aadress.

Selle probleemi lahendamiseks on EZVIZ teinud pilve lahenduse mis töötab P2P (point to point) lahendusel. Ehk kaamerad võtavad Ezviz pilveteenusega ühendust ja samal ajal ka mobiil või arvuti. Tänu sellele on antud süsteem tehtud kodukasutajale hästi lihtsaks. Ühendad kaamera lihtsalt internetiga ja laed alla telefoni äpi.

Lisa kommentaar