Valvekaamerate Reolink RLK8-800D4 PoE IP komplekt koos 2TB salvestiga


Ületamatu 4K UHD komplekt videovalveks

  • Toide üle võrgukaabli(PoE)
  • 8-kanalilise NVR
  • Sisseehitatud 2TB kõvaketas
  • Helisalvestus
  • Ilmastikukindel(IP66)
  • 30m öine nägemus
  • 87 ° vaatenurk

649,00

Võrdle

Nagu aknast välja vaatamine
Sädelev 4K Ultra HD (3840 * 2160) kaamera on loodud meeletult veatute videote edastamiseks hämmastava selguse ja ülipeene teravusega. See voogesitab ja salvestab kõike 4K-ga, lisades täiendava kaitsekihi nähtavamate detailide ja rikkalike värvide abil. Reolinki rakenduses / kliendis videoid vaadates tundub, nagu vaataksite stseenil.

Hoidke öösel silma peal
Iga funktsionaalse komplekti kaamera on varustatud 18tk infrapuna-LED-idega, mis võimaldab pimeduses tuvastada tegevust kuni 30m. See haarab kriitilisi tõendeid ka vähese valguse tingimustes, jälgides teie vara päevast õhtut.

18tk IR-valgusdioodid / kaamera
30m öine nägemus
87 ° vaatenurk
24/7 pidev videosalvestus
Eelinstallitud 2TB HDD ja kogu 8TB mälumahuga saab see 4K turvakaamerasüsteem jälgida 24/7. Saate igal ajal vaadata otsevaadet, et teada saada, mis toimub, või taasesitada salvestatud kaadreid kõikjalt, veendumaks, et te pole midagi olulist vahele jätnud.

Hoidke end kursis
Need kaamerad tuvastavad teie kodus või kontoris toimuvad tegevused ja saadavad reaalajas nutitelefoni teateid. Võite hoida silma peal oma varal olenemata teie asukohast ja tegutseda kiiresti vaenulike sissetungide ärahoidmiseks.

Vaadake, mis juhtub
Sisenege oma kodus, poes või laos Reolinki rakendusse reaalajas video ja heliga. Saate korraga vaadata mitut videovoogu oma nutitelefonis, arvutis, tahvelarvutis või kuvarites nii, nagu soovite – tõhus ja ajasäästlik.

Kriitiliste hetkede kordamine
Jälgige juhtunut ja jõudke järgi kõigele, mis teil nägemata on jäänud. Salvestatud videoid saate vaadata Reolinki tasuta rakenduses. Liikumissündmused on spetsiaalselt märgitud, nii et leiate soovitud video hõlpsasti.

Valige parim salvestusrežiim
Suurepärane kaamera peaks olema hea, et see sobiks paremini teie praktiliste vajadustega. Saate kohandada iga kaamera jaoks õiget salvestusrežiimi, näiteks 24/7 salvestusrežiimi oma poekaamera jaoks või liikumise salvestamise režiimi oma esiukse kaamera jaoks.

Saate ainult olulisi märguandeid
Määrake tuvastamispiirkonnad ja reguleerige iga kaamera liikumistundlikkuse tase vastavalt teie vajadustele. Näiteks looge sissesõidutee või välisukse ümber liikumisvööndid, et lähedal asuvatel teedel tiheda liiklusega soovimatud alarmid pimendada.

Töötab hästi Reolinki PoE kaameratega
See võimas 8-kanaliline võrgusisene videosalvesti süsteem toetab korraga kuni 8 kaamera videosalvestust. Lisage veel 4 kaamerat, et laiendada leviala suuremate alade täielikuks jälgimiseks, näiteks kodus, kontoris, poes jne. Vaadake ühilduvaid Reolink PoE turvakaameraid allpool.

NB! Reolinki NVR-id töötavad AINULT Reolinki kaameratega.

IP66 sertifitseeritud ilmastikukindel
Heliga (mikrofon) (valikuline)

Lihtne PoE installimine
PoE (Power over Ethernet) tehnoloogia lihtsustab installimist, hõlbustades kaamera sisselülitamist ja andmete edastamist ühe Etherneti kaabli kaudu. Pole vaja maadelda tülikate juhtmete ja signaali kadumise probleemidega. Lihtne süsteem, mis sobib nii algajatele kui ka isetegemise harrastajatele.

Karm keskkond ei ole probleemiks
Selle komplekti vastupidavad ja stiilsed kaamerad on varustatud IP66 ilmastikukindla reitinguga. Kõik rasketes ilmastikutingimustes vastu pidades on need mõeldud kasutamiseks sise- ja välistingimustes. Kaamera saab paigaldada kuhu iganes soovite.

Tootekood: RE22 Kategooria: Sildid: , ,