Valvekaamerate Reolink RLK8-800B4 4K PoE IP komplekt koos 2TB salvestiga


RLK8-800B4 4K Ultra HD – määratleb uuesti 24/7 videovalve

  • Toide üle võrgukaabli (PoE)
  • 8-kanalilise NVR-iga
  • Sisseehitatud 2TB kõvaketas
  • Helisalvestus
  • Kaamerad ilmastikukindlad(IP66)
  • 87 ° vaatenurk
  • Infrapuna vaade öösel kuni 30m

649,00

Võrdle

4K Ultra HD – kõige teravam
4K Ultra HD (8MP, 3840 x 2160) tagab peaaegu neljakordse 1080p-selgusega ja laias laastus ületab 5MP / 4MP Super HD-d. See suurepärane komplekt võib näidata kõige peenemaid üksikasju erksana, isegi kui suurendate digitaalselt, nii et kõik varem kohatud videomaterjalide ebaselgused on kõrvaldatud.

Üliselge ka öösel
Iga 4K turvakaamera 18tk võimsad infrapuna-LED-id kiirgavad nähtamatuid tulesid, mis läbistavad pimeduse kuni 30m Lisaks vähendab arenenud 3D-DNR-tehnoloogia dramaatiliselt mürataset – tagades öösel selgema, teravama ja sujuvama jõudluse.

18tk infrapuna-LED-e kaamera kohta
30m öine nägemus
87 ° vaatenurk

24/7 järelevalve, lakkamatu kaitse
See 8CH 4K PoE NVR turvakaamerate süsteem toetab kõigi kaamerate samaaegset otseülekannet ja ööpäevaringset salvestamist. Kui avastatakse midagi ebatavalist, teavitatakse teid koheselt. Samuti saate optimeerida salvestusrežiimi ja liikumisvööndit, et paremini rahuldada teie konkreetseid turva vajadusi. Mitte ainult vahetpidamata, vaid ka nutikam turvalahendus teile!

Nutika liikumise märguanded
See 4K 8MP turvakaamerate süsteem tuvastab liikumise ja saadab teile kohese tõukemärguande, e-posti ja helisignaali. Kõigi PoE-kaamerate jaoks saate lubada või keelata igasugused hoiatused.

Mitme ekraaniga reaalajas voogesitus
Komplektile pääseb juurde kohapeal, ühendades süsteemi monitori või HD-teleriga või kaugjuhtimise teel intuitiivse Reolinki kliendi, rakenduse Reolink või veebibrauserite kaudu. Vaadake kõigi kaamerate reaalajas vooge korraga, mis võimaldab teie maailma üle kõikjal juhtida.

Kordusüritused ja -hetked
Salvestatud videoid saab salvestada NVR-i koos sisseehitatud 2TB HDD-ga. Reolinki kliendi või rakenduse intuitiivne ajaskaala kujundus võimaldab teil hõlpsasti leida huvipakkuvaid videoid ja haarata terviklikest asjadest läbi ja lõhki.

Kohandage salvestusrežiimi
Iga kaamera saab seadistada salvestama erinevas režiimis. Ööpäevaringselt ööpäevaringselt salvestamine on ideaalne tiheda liiklusega piirkondades, näiteks kaupluste sissepääsudes, samas kui madalama aktiivsusega piirkondades, näiteks ladudes või öösel, aitab liikumisega käivitatav salvestus salvestusruumi kokku hoida.

Keskenduge neile valdkondadele, millest hoolite
Määrake tuvastamispiirkonnad ja reguleerige iga kaamera liikumistundlikkuse tase vastavalt teie vajadustele. Näiteks looge sissesõidutee või välisukse ümber liikumisvööndid, et lähedal asuvatel teedel tiheda liiklusega soovimatud alarmid pimendada.

Töötab hästi Reolinki PoE kaameraga
See võimas 8-kanaliline võrgusisene videosalvesti süsteem toetab korraga kuni 8 kaamera videosalvestust. Lisage veel 4 kaamerat, et laiendada leviala suuremate alade täielikuks jälgimiseks, näiteks kodus, kontoris, poes jne. Vaadake ühilduvaid Reolink PoE turvakaameraid allpool.

NB! Reolinki NVR-id töötavad AINULT Reolinki kaameratega.

IP66 sertifitseeritud ilmastikukindel
Heliga (mikrofon) (valikuline)

Lihtne PoE paigaldus
PoE (Power over Ethernet) tehnoloogia lihtsustab installimist, hõlbustades kaamera sisselülitamist ja andmete edastamist ühe Etherneti kaabli kaudu. Pole vaja maadelda tülikate juhtmete ja signaali kadumise probleemidega. Lihtne süsteem, mis sobib nii algajatele kui ka isetegemise harrastajatele.

Karm keskkond ei ole probleemiks
Selle komplekti vastupidavad ja stiilsed kaamerad on varustatud IP66 ilmastikukindla reitinguga. Kõik rasketes ilmastikutingimustes vastu pidades on need mõeldud kasutamiseks sise- ja välistingimustes. Kaamera saab paigaldada kuhu iganes soovite.

IP66 sertifitseeritud ilmastikukindel

Tootekood: RE21 Kategooria: Sildid: , ,