,

Valvekaamera Reolink Argus 3 Ultra Dual Band WiFi-ga 8MP, 4K, värviline öönägemine

Reolink

  • 4K 8MP Ultra HD
  • 2,4/5GHz kahesageduslik WiFi
  • Aku/päikesepatarei
  • Värviline öine nägemine

182,00

Võrdle

Päev ja öö
Sukeldu 4K-maailma ja ära jäta kunagi vahele olulisi detaile otseülekande ja taasesituse ajal. See kaamera pakub infrapuna LED-ide ja kohtvalgustite abil erinevaid öövaatlusrežiime, mis tagavad, et öösel jäädvustatakse kaadrid sama selgelt kui päeval.

Kiire ja stabiilne 5/2,4 GHz WiFi
Tänu täiustatud stabiilsusele ja välkkiirele 2,4/5GHz kahesagedusriba WiFi-le saate nautida viivitusteta ja sujuvat otseülekannet isegi 4K resolutsioonis.

Keskkonnasõbralik ja ökonoomne

Laetav aku
Kaamera on varustatud pikaajalise sisseehitatud laetava akuga, mis tagab pideva kaitse, välistades mure aku vahetamise või sagedase laadimise pärast.

Päikesepaneel
6W Reolink Solar Panel 2 umbes 10-minutilise laadimisega võib anda piisavalt energiat regulaarseks igapäevaseks kasutamiseks. Reguleerides paneeli nurka vastavalt vajadusele, saate optimeerida päikesevalguse neeldumist kogu päeva jooksul.

Paigaldage koos
Lihtsus ja paindlikkus
Kogege selle juhtmeta kaameraga probleemivaba paigaldamist ja võrratut paindlikkust. Mitmed paigaldusvõimalused muudavad paigaldamise lihtsaks ja saate paigutuse kohandada vastavalt oma vajadustele.

Nutikad funktsioonid, ilma lisatasudeta

Topelthoiatus
Kui midagi kahtlast avastatakse, aktiveerib Argus 3 Ultra kohtvalgustid ja annab sisseehitatud sireeniga valju häiresignaali. Saate neid ka käsitsi juhtida Reolinki rakenduse/kliendi kaudu, et hoida sissetungijaid eemal.

Täpne tuvastamine
Argus 3 Ultra on varustatud PIR-anduriga ja täiustatud avastamisalgoritmidega, mis võimaldavad tal täpselt eristada inimesi, sõidukeid ja loomi teistest objektidest. Sündmuse tuvastamisel saadab see teile koheseid häireid ilma liitumistasuta.

Kahepoolne kõne
Pidage sisseehitatud mikrofoni ja kõlari abil kaamera ees oleva inimesega sujuvat reaalajas vestlust. Tervitage pere ja sõpru või hoiatage ootamatuid sissetungijaid igal ajal ja igal pool.

Turvaline salvestamine,
Ei vaja keskseadet
Argus 3 Ultra toetab turvalist kohalikku salvestust, tugijaama pole vaja. Liikumissündmusi saab turvaliselt salvestada microSD-kaardile (kuni 128 GB) hilisemaks taasesituseks.

Kaugjuurdepääs, igal ajal ja igal pool

Kohesed hoiatused
Jääge kursis kõigega, mis teie kodus toimub, erinevate reaalajas toimuvate hoiatuste abil, ilma et selleks oleks vaja tellimust.

Otse�lekanne
Vaadake reaalajas videopilti oma kinnistust, tagades, et teie lähedased on turvaliselt ja teie vara on kaitstud.

Liikumisvööndid
Seiretsoonide kohandamisega saate hoiatuse ainult siis, kui toimub tegevus seal, kus see on oluline.

Nutikas taasesitus
Vaevata vaadata olulisi videoklippe vastavalt sündmuse tüübile ja ajaskaalale, enam ei pea tähtsaid videoklippe üle vaatama.

Kontrollige oma kaamerat käed-vabalt

Nii lihtsalt kui öelda “Hei Google, näita mulle esiuks”, saate kontrollida, mis seal toimub, oma Google Nest Hubi või Chromecastiga televiisori kaudu.

Time Lapse:
Mängimine ajaga
Salvesta pikki ja dünaamilisi protsesse, näiteks päikesetõusu, kiirendatud videos. Jäädvustage unenäolisi hetki timelapse´iga ja jagage neid sõpradega!

Tardumatu kaitse,
Vihma või päikest

Argus 3 Ultra on ehitatud vastu pidama ilmastikuoludele ja tagab, et teie jälgimine jääb katkematuks ka keerulistes ilmastikutingimustes.

Tootekood: RE83 Kategooriad: , Silt:
Kaal 0,335 kg
Mõõtmed 9 × 5,6 × 12,7 cm
Tootja

Reolink

Garantii

Ilmastikukindel

,

Kaugühendus telefoni teel

Maksimaalne eraldusvõime

öine nägemine kuni

POE

Smart funktsioonid

, ,

Resolutsioon

8MP

Vaatenurk

Väljas kasutamine

Värv

Valge

Mikrofon

Jah

Kõlar

Jah

Mälukaardipesa

Jah, Toetab kuni 128GB MicroSD