Hikvision IP Torukaamera 2MP, IR 80m – DS-2CD2T25WD-I82.8 – mudel: DS-2CD2T25WD-I82.8
Saadavus:
Laost otsas
Mudel: DS-2CD2T25WD-I82.8
Laost otsas
Seotud tooted
Videovalve, IP kaamerad
HikVision 4MP kuppelkaamera, IR 30m, IP67
0 5-st(0)- 1/3″ progressive scan CMOS
- 2560 × 1440, 4 MP
- Värv: 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), M/V: 0 Lux IR valgusega
- 120 dB WDR
- Objektiiv 2.8 mm (FOV 98.0°)
- IR valgus kuni 30m
- BLC, 3D DNR
- -UF mudel: kuni 256 GB SD kaardipesa
- -UF mudel: sisseehitatud mikrofon
- Töö temp: -30 °C kuni 60 °C
- 12 VDC, max. 5 W
- PoE max. 6.5 W