HikVision DS-1203ZJ
HikVision DS-1203ZJ– Hikvision DS-1203ZJ– Metallist kaamera sisekinnitusjalg
Seotud tooted
Videovalve, Valvekaamerad, HIKVISION kaamerad, IP kaamerad
Hikvision IP PanoVu kaamera süvistatav 20MP
0 5-st(0)HikVision DS-2CD6D54G1-ZS/RC,
1/2.7″ 2560 x 1920 @ 25fps,
4X varifokaalobjektiivi 2.8 – 8 mm, värv: 0.0125 Lux @ (F1.9, AGC ON);
M/V: 0.0025 Lux,
mehaaniline IR filter,
smart analüütikad: jooneületus,
sissetung, piirkonda sisenemine, piirkonnast väljumine, järelvalveta pagas, eseme eemaldamine,
BLC, HLC, 3D DNR, Defog, EIS, 120dB WDR,
Micro SD kaardipesa kuni (128 GB),
ONVIF,
2 alarmi sisendit ja väljundit,
IK10, IP67,
töö temp -30 °C kuni 60 °C,
12 VDC & PoE 13 W,